Синевирська громада
Закарпатська область, Хустський район

ЕКОтуризм. Зупинись, відчуй, відновись!

Дата: 17.01.2021 22:06

#Зупинись_відчуй_відновись

Зупинись у шаленній гонці, в яку переворилося наше життя

Відчуй енергію гір, смак чистого повітря та кришталевої води

Відновись, наберися сили та натхнення для подальшої боротьби

Відчуття щастя, гармонії та спокою наповнить Вас, як тільки виїдете на Синевирський перевал, залишиться ще довго і знову покличе на озеро Синевир.

Не вірете?  А перевірьте!

Приїжджайте круглий рік.

Весною озера найбільш повноводне і дууууже красиве. Природа тільки що прикинулася і переливається 50-ма відтінками зеленого.  На полонинах ще білий сніг різко контрастує з  темно-зеленими смереками та світло-зеленими буками.

Річки повноводні, водоспад «Білий звір» не сам, декілька потоків оживають і  створюють низку малих водоспадів.

Ведмеді прокинулися, наїдаються після зимової сплячки і починають бешкетувати.

Літом візьміть рюкзаки і пройдіться спеціально прокладеними екологічними стежками територією національного природного парку «Синевир».  Тихенько так ходіть і побачите косулі, що мирно випасаються, почуєте спів пташок, зловите руками теплий вітер і проміння сонця між смереками. Збирайте ягоди і лікувальні трави.

Підніміться на г. Озірну. Там можна торкатися руками хмар і обійняти хоча би поглядом гори.  Внизу виблискує Морське око (друга назва озера Синевир). Острів неначе зіниця, вода як райдужна оболочка і смереки як густі вії.

Осінь пора для справжніх гурманів природи. Все жовте, оранжеве, зелене і деколи біле від перших заморозків. Саме час відвідувати музей Лісу і сплаву,  візит-центр НПП «Синевир» , Музей природи в с. Синевирська поляна. Спостерігайте як готуються звірі до зими в еко-парку «Долина вовків» і в реабілітаційному центрі бурих ведмедів. Тільки не дражніть тварин.

Полюйте «тихо» - збирайте справжні карпатські білі гриби.

Зима. Зима в околицях Синевира неймовірна . Не пером описати ні в казці сказати. + лижі, санки, сніжки, Новий Рік, Різдво, колядки, забави…

Будь-якої пори року одного дня дуже мало.

Зупиніться в комфортабельних готелях, затишних садибах, сучасних котеджах. Замовте в колибах банош, бо грач, шашлик, грибну юшку, бриндзю, скуштуйте настойки на грушах, калгані, яфенах, шишиках та бруньках смереки, зловіть, приготуйте і посмакуйте форель.

Релаксуйте в банях і чанах.

Поїхали! Дивись, пізнай, відпочивай, радій, спілкуйся, твори, мрій, відкривай світ ..  #не_обмежуй_безмежне